Екскурсія студентів 1 курсу до музею програмного забезпечення і комп’ютерів

photo
25.10.2017 студенти 1-го курсу ННІ ЕКТ разом зі своїм куратором Загуменною К.В. відвідали музей програмного забезпечення і комп’ютерів. У музеї представлені більше 300 експонатів, від стартового проекту Стіва Джобса до сучасних окулярів додаткової реальності Microcoft HoloLens.

Студенти ознайомились з історією розвитку комп’ютерної техніки. Кожен квадратний метр експозиції уособлює комп’ютерну епоху, в якій співіснували як шафовидні суперкомп’ютери для підприємств, так і ігрові консолі з персональними комп’ютерами для звичайних людей.


 

      Основним артефактами музею представники музею вважають Apple II – один із перших персональних комп’ютерів масового виробництва 1977 року та робочу станцію SiliconGraphicsIndigo, на якій робили спецефекти для таких кінофільмів як “Термінатор – 2” та “Парк Юрського періоду”.

Із більш сучасних розробок на стендах можливо було знайти ігрову консоль 1995 року, в якій вперше був застосований ефект віртуальної реальності, перша модель Iphone та окуляри допоміжної реальності від компанії Microsoft.