Головко Андрій

photo
Усім привіт! Мене звати Головко Андрій, я студент 61-Ем групи ННІ ЕКТ ХНТУСГ ім. Петра Василенка. У цьому році я проходив практику у Швейцарії з 3 червня по 27 вересня.

 Перше, що я побачив – це гори зі снігом. Пейзажі просто чудові, як намальовані. Усюди чисто, квіти, свіже повітря.


Працював я на фермі і доглядав за худобою: коровами, вівцями та свинями. Мені пощастило з моїм роботодавцем.   Робочий день у мене був з 6 до 19 годин, перерва з 12 до 13.30, крім того були кофе-брейки. Неділя була вихідним днем. Жив я разом із сім’єю і мав досить гарні умови для проживання.


Мав нагоду спостерігати за виготовленням швейцарського сиру – це дуже кропітка праця, де навички та досвід відіграють важливу роль у процесі виробництва, а сам сир виготовляють із високоякісного сирого молока.


Швейцарський брусковий сир належить до безкоркових сирів прискореного строку дозрівання (3 місяці), дозріває сир у плівці з полімерних матеріалів і має вигляд бруска масою від 5 до 8 кг.

За програмою практики був на екскурсії в місті Санкт-Галлен – це адміністративний центр однойменного кантону і головний промисловий центр Східної Швейцарії, де відвідав чудову Гору Сентіс, висота якої 2 502,9 м і вона є найвищою горою в масиві Альпштейн, в північно-східній частині Швейцарії. Я був в захопленні від побаченого.


Найбільше враження на мене справила природа Швейцарії та гарне відношення швейцарців.


Я залишився дуже задоволений від практики, яку надав мені мій університет.

Поїздка допомогла мені краще оволодіти німецькою мовою, ознайомитись з організацією праці у фермерському господарстві, познайомитися з новими людьми та їх звичаями.

Усім рекомендую відвідати цю чудову країну.

Теги: практика