Всеукраїнська студентська науково-практична конференція в ННІ ЕКТ

photo
6 квітня 2017 року в ННІ ЕКТ відбулась традиційна Всеукраїнська студентська науково-практична конференція в ННІ ЕКТ, участь в якій приймали студенти з 6 навчальних закладів України: Національний університет біоресурсів та природокористування України (НУБіПУ), м. Київ; Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова; Таврійський державний агротехнологічний університет, м. Мелітополь; Харківський національний університет повітряних сил ім. І. Кожедуба; Харківський машинобудівний коледж і звичайно наші студенти.

Перед початком конференції в фойє інституту була проведена виставка науково-технічних розробок наших студентів, в якій прийняли участь як студенти молодших так і старших курсів. Виставку з задоволенням також відвідали слухачі курсів підвищення кваліфікації, працівники обленерго, які проходили навчання в нашому інституті.

На пленарному засіданні до учасників конференції з вітальним словом звернувся проректор нашого університету д.т.н., професор Мельник В.І., який побажав як студентам так і їх керівникам творчих здобутків та наснаги від наукової роботи. На початку пленарного засідання професор Мельник В.І. вручив нагороди нашим студентам які вибороли призові місця в 2 турі олімпіади та науковій конференції, яка проходила в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського. Також проректор університету вручив подяки співробітникам кафедри ІЕТП за значну роботу в організації проведення конференції.
Після проведення пленарного засідання робота конференції продовжилась в 5 секціях.

За результатами роботи конференції опубліковано збірник тез доповідей студентів, який вміщає 176 тез на різну тематику. Найбільшу кількість тез мають секції кафедри АЕМС – 52 тези та кафедри ЕЕМ – 46 тез.